Jakob Magnusson

CrossFit meister

CrossFit meister Jakob Magnusson kasutab Foreveri tooteid juba 13 aastat. Kõige olulistemaks toodeteks peab ta Foreveri Argi+’i ja aaloemahla. Jakob ütleb, et aaloemahl soodustab seedimisprotsessi nii, et toit liigub paremini läbi seedetrakti ning aaloemahl aitab toitainetel paremini imenduda. Argi+ maitseb hästi ja seda on lihtne tarbida ning see paneb vere kehas kiiremini liikuma, mis aitab tal saada paremaid tulemusi. Kasutab Argi+ enne trenni, selle ajal ning pärast treeningut. Ta saab Argi+’ist ekstra 10% energiat, mida ta vajab treeningute lõpus. Lisaks sellele taastub ta paremini peale treeninguid.

“Foreveri tooted on tõestusmaterjalide põhised ja sisaldavad kõrge kvaliteediga aineid. Võistlen nii Islandil kui mujal maailmas ja ma ei pea millegi üle muretsema. Tooted on turvalised ja ei sisalda keelatud aineid ning vastavad anti-dopingu reeglitele.”
 

 
sportfoto_2012-09-09_SEB_Tallinna_Maraton_54848Õnne L.

Harrastusjooksja

Olles eelmisel aastal poolmaratoni jooksnud läbi vaeva ja valu (nagu näha esimesel pildid), otsustasin sel aastal alustada ettevalmistustega varem ja korralikult. Seega alustasin septembrikuiseks poolmaratoniks tõhusama ettevalmistusega aprillis, kuid juuni-juuli tekkis siiski väike paus intensiivsematel treeningutel. Soovides siiski septembri alguses joosta, sai uuritud erinevaid treeningmeetodeid ning ka toitumisplaane. Oluline on siiski mainida, et spordiga olen tegelenud pidevalt ja kuigi juulikuus sai jooksutrenne tehtud ainult paar-kolm, siis liikusin ka sel ajal aktiivselt.

Kuna olen olnud alati äärmiselt skeptiline igasuguste toidulisandite suhtes, siis mõtlesin proovida Forever Argi+ just seetõttu, et see oli looduslik ja lihtsalt toetas loomulikke kehafunktsioone. Minu jaoks oli oluline ka see, et intensiivsetel treeningperioodidel ei kannataks muud eluvaldkonnad võimaliku kaasneva väsimuse või energiakasutuse muudatuste tõttu.

Kuigi periood rajale tagasi saamiseks oli lühike, siis sel ajal tegin järgmiseid muudatusi:

• Alustasin treeningutega;
• Treeningud olid pikemaajalisemad, kuid rahulikuma tempoga. Rõhku sai pandud kiiruse kasvatamisele just distantsi lõpuosas ning samuti tõusudel ja ebatasasel pinnal jooksmisele;
• Hommikul jõin ühe klaasitäie veega Forever Argi+ ja samasuguse segu tegin ka enne treeningut. Treeningud olid reeglina pärast (pikka) tööpäeva;
• Ühe tegurina võiks ja tuleks arvesse võtta ilmselt ka seda, et tööl oli väga pingeline ja kiire aeg, mis tavaliselt mõjutab otseselt mu jooksuvormi (ei jaksa joosta, süda hakkab kiiremini kloppima just stressirikastel päevadel, pistmine jne);
• Tegin muudatusi ka toitumises jälgides, et saaksin piisavalt toitaineid igapäevasest toidust kätte. Sellega seoses muutus ka keha rasva- ja lihasprotsendi tasakaal, mis ilmselt mõjutab tulemusi.
Olen toitunud viimase paari aasta jooksul valdavalt taimetoidust, vahel ka piimatooteid ja muna. Ettevalmistusperioodi jooksul tarbisin enamasti just taimset valku, piima ja muna olen hakanud alates sellest ajast vähem tarbima. Kiirtoit oli tabu ☺


Milliseid muudatusi märkasin kuu jooksul kuni järgmise poolmaratoni lõpuni:

• Ei olnud selliseid ‘musta augu’ jookse, kus mingist kilomeetrist alates tuleb ette täiesti must koht, millest pole võimalik üle joosta. Ehk siis otsas on nii võhm kui ka lihastes jõudu pole. Sellest tulenevalt ka emotsioon ja motivatsioon joosta on kadunud.
• Selle asemel oli päris mitu jooksu, mida pikendasin 3-4-5 kilomeetri võrra tempo tõstmisega lõpus, kuna enesetunne oli väga hea;
• Kiirus oli ühtlane ja kuu lõpuks umbes 10 sekundit kilomeetri kohta parem. Algaja sportlase puhul ilmselt tulevadki sellised ajavõidud suuremate sammudega, kuid selle juures ei ole ma näiteks rakendanud intervalltreeningut, millega saaks selliseid hüppeid sooritustes teostada;
• Joosta on lihtne (muutus silmnähtav teisel pildid). Ehk siis poolmaraton läks (ilmselt osalt küll valitud rahuliku tempo tõttu) väga sujuvalt ja lihtsalt, polnud taaskord sellist musta augu hetke.SF-2b32ef448a52652775fdadb9b30fdf50 Arvestades, et eelmisel aastal oli 1/3 jooksust läbi piinade (jaks otsas+lihasvalud+liigesed valutasid) ja et juuli jäi treeningutes nõrgaks, siis on see minu jaoks väga hea tulemus. Samuti oli sel aastal lõpus päris karm tõus, mille jooksmine ei valmistanud mingeid probleeme. Eelmisel aastal oleks ma seal ilmselt päris mitu minutit enesega võidelnud;
• Vastupidavus on kasvanud ka kiiruse tõstmisel. Kuigi eilne poolmaraton oli väga rahuliku tempoga, et kindla peale lõppu jõuda, siis üldiselt jooksen nüüd 11-13km distantse sama kiirusega, mis enne umbes 6km distantse;

Seega oma osa oli tulemuste paranemisel kindlasti kogu muudatuste komplektil, kuid isegi minusugune suur skeptik alustab uue Argi+ kuuriga pikemalt enne järgmist jooksu. Seda just paranenud enesetunde tõttu, mitte niivõrd tulemuste parandamise nimel.
 


Weidlinger
Günther Weidlinger

Kuulus Austria maratonijooksja

• kasutab ARGI+:i
• Kogeb, et taastumine on paranenud ja kiirenenud
• Kogeb ARGI+:i jooksu uutes mõõtmetes
• Kasutab ARGI+:i kolm korda päevas: enne jooksu, jooksu ajal ja jooksu järel

“Olen läbi teinud suure hüppe alates ARGI+ kasutusse võtmisest. ARGI+ on võimaldanud mul saavutada paremaid tulemusi.”

 

 

 

 

 

Michael_SnehottaMichael Snehotta
Ultramaratonijooksja ja ekstreemsportlane

Kuidas kõik algas…
Michael Snehotta erakordne sportlasekarjäär sai alguse 1999. aastal Kosovo sõja ajal sõjaväekaaslastega sõlmitud kihlveost: “Kui me ellu jääme, osalen ma järgmisel Hamburgi maratonil!”
2000. aasta jaanuaris naasis Michael Saksamaale, loobus sõjaväeteenistusest ning  võttis kolm kuud hiljem osa Hamburgi maratonist.

Sealtpeale tundis ta suurt kirge äärmuste vastu. Michael tegi järjekindlalt trenni, et üha pikematele jooksudele kvalifitseeruda. Alates 2006. aastast jagab ta oma kogemusi treenerina töötades.

Kui võimetel pole piire, ollakse piiritult vaba!

Tundub, et Michael Snehotta võimetel ei ole piire. See ekstreemsportlane on viimase 12 aasta jooksul erinevates maailma paikades lõpetanud kokku 287 maratoni ja ultramaratoni.
Tema viimane jooks viis teda 2012. aasta märtsis Siberis asuvale Baikali järvele, kus toimus “Siberian Black Ice Race”. Koos kahe partneriga tuli tal joosta 600 km üle kinnikülmunud maailma suurima mageveejärve. Jooks kestis kümme päeva ja kõike vajaminevat tuli ise kogu aeg kaasas kanda.
Baikali järve missiooniks ettevalmistamisest alates kasutab Michael Snehotta mitmeid  Foreveri tooteid.

Sport ühiskonna hüvanguks

Nagu paljud tema ettevõtmistest, polnud ka Baikali järve missioon vaid ainuüksi ekstreemne seiklus. Vastupidi. See teenis ka ühiskondlikku eesmärki, sest Michael Snehotta toetas oma ekstreemse üritusega Saksa Vähiliidu tegevust.
Forever toetab samuti Snehotta initsiatiivi, kellel endal diagnoositi vähk ja kes julgustab oma tegevusega kõiki vähihaigeid mitte kunagi haigusega võideldes alla andma. Näidates teistele eeskuju, alustas ta ainult 332 päeva pärast vähioperatsiooni Brasiilia „Jungle runi“, mis on tõenäoliselt maailma kõige raskem jooksurada.

Michael Snehotta Foreverist…

Olen veendunud, et ilma nende looduslike tipptoodeteta oleks mul Siberis palju raskem olnud.
Minu kõige suurem lemmik on ARGI +, võin rahulikult öelda, et tegin kõik õigesti!

Michael Snehotta soovitab:

Forever ARGI+ (art 320)*
Šokolaadimaitseline Forever Lite Ultra (art 325)*
Forever Multi-Maca (art 215)
Märkus! Ravimiameti otsuse tõttu ei tohi seda toodet Eestis müüa toidulisandina. Seda on võimalik enda tarbeks soetada teistest EU-maadest. Huvi korral anname juhised, kuidas seda teha.

*Toode kuulub Kölni nimekirja
*Kölni nimekirjas on tooted, mida sportlased võivad tarbida, riskimata positiivse dopinguprooviga. Nii saavad sportlased Foreveri tooteid kasutada ilma dopinguproovi pärast muretsemata.
Need ja teised Kölni nimekirja kuuluvad Foreveri tooted leiate siit!

Amelie_KoberAmelie Kober

Professionaalne lumelaudur
Sünd: 16.11.1987

„Naturaalne energiajook FAB maitseb hästi ja annab mulle täiendava energialaengu, millal iganes vaja.“

Saavutused:

Olümpiamängud
8. koht paralleelsuurslaalomis, Vancouver 2011
2. koht paralleelsuurslaalomis, Torino 2006

Maailmameistrivõistlused
4. koht paralleelsuurslaalomis, La Molina 2011
2. koht paralleelsuurslaalomis, Arosa 2007

Maailmakarikavõistlused

2012
Maailmakarikavõitluste teine koht
1. koht paralleelsuurslaalomis, Valmalenco
1. koht paralleelsuurslaalomis, Sudelfeld

2010
1. koht paralleelsuurslaalomis, Sudelfeld

2009
Maailmakarikavõistluse võitja
1. koht paralleelslaalomis, Landgraaf
1. koht paralleelsuurslaalomis, Valmalenco
1. koht paralleelsuurslaalomis, La Molina
1. koht paralleelsuurslaalomis, Sunday River
1. koht paralleelsuurslaalomis, Stoneham
1. koht paralleelslaalomis, Kreischberg

Ülem-Baierist pärit Amelie Kober on Saksa lumelauavõistluste tõusev täht. 2006. aasta olümpiamängudel võitis ta noorima uustulnukana paralleelsuurslaalomis hõbemedali. Aasta hiljem tõestas ta, et tegemist ei olnud juhusega – ta tuli Arosa maailmameistrivõistlustel samuti teiseks. Spordis on tema eesmärgid lähiaastateks paika pandud. Pärast poja sündi teeb Amelie intensiivselt trenni, et osaleda järgmistel maailmakarikavõistlusel.

Kogemused Foreveriga:

Lumelauastaar Amelie Kober on Foreveri toodetest vaimustunud. Eriti meeldib talle naturaalne energiajook FAB, mis annab täiendava energialaengu. Tema meeskonnas on FAB ja soojendav aaloekreem samuti juba austajaid leidnud. „Foreveri toodete puhul võin kindel olla, et nende kvaliteet on parim.“

„Mulle soovitati Foreveri tooteid ja kohe pärast esimese toote proovimist olin vaimustuses. Kvaliteet on suurepärane ja kõigil toodetel on hea nahataluvus,“ ütles Amelie Kober. Lumelauatäht on siiani proovinud naturaalset energiajooki FAB, soojendavat aaloekreemi, aaloega hügieenilist huulepulka ning suvekuudel aaloe päikesekaitsekreemi. “Eriti meeldib mulle naturaalne energiajook FAB. See maitseb hästi ja on tänu oma looduslikele koostisosadele tervisele hea. Samuti annab naturaalne energiajook FAB mulle täiendava energialaengu, millal iganes vaja,“ täheldas sportlane vaimustunult. „Alates sellest kui ma Foreveri tooteid kasutan, tunnen end tervemana ja olen märganud, et loodusliku aaloe baasil valmistatud tooted teevad mu kehale head. Sellest ajast peale olen treeningus tugevam,“ ütles Amelie Kober.

Amelie Kober soovitab:

FAB – naturaalne energiajook (art 321) *
Soojendav aaloekreem (art 64) *
Aaloega hügieeniline huulepulk (art 22)

*Toode kuulub Kölni nimekirja
*Kölni nimekirjas on tooted, mida sportlased võivad tarbida, riskimata positiivse dopinguprooviga. Nii saavad sportlased Foreveri tooteid kasutada ilma dopinguproovi pärast muretsemata.
Need ja teised Kölni nimekirja kuuluvad Foreveri tooted leiate siit!

thomas_fryhwirthThomas Frühwirth „TiggerTom“
Paratriatleet (ujumine, käsijalgrattasõit ja ratastoolisõit)
Sünd: 12.08.1981

Saavutused:

2011
Murska Sobota Double Ironmani koguvõitja (maailma esimene ja ainuke ratastoolisportlane: 22 h 05 min)

2010
Teine koht Hawaii 2010. aasta Ironmani maailmameistrivõistlustel (maailmameister, maailmarekordi omanik – alakehahalvatusega ratastoolisportlane: 10 h 13 min)
Antwerpeni Ironman 70,3 võitja (Ironman 70,3 maailmarekordi omanik: 4 h 37 min)
ITU maailmameistrivõistlused Budapestis,  ITU maailmameister 2010

Kogemused Foreveriga:

„Tippsportlasena on mul erinevate toidulisanditega juba teatavaid kogemusi. Foreveri toodete kasutamine veenis mind täielikult nende kvaliteedis,“ ütles Thomas Frühwirth.
Ratastooli triatleet võtab iga päev Forever Freedomit, Forever Active HA-d, Forever Arctic Sea Omega 3 ja Forever Calcium-it. Kasutades Foreveri tooteid, suudab ta kauem ja rohkem treenida. „Trennis kaitsen nahka pihustatava aaloepäikesekreemiga, pärast trenni täidan vitamiinivajaduse ARGI+iga, see aitab tõhusalt treeningust taastuda,“ reedab 29-aastane sportlane.
„Taruvaiguga aaloekreem imendub kiiresti ja annab nahale pärast treeningut ja mitmeid dušiprotsesse olulist niiskust,“ ütles Frühwirth oma kogemusi kirjeldades. „Foreveri toodetel on minu igapäevases treeningus ja tavaelus oluline koht,” võtab edukas triatleet kokku.

Thomas Frühwirth soovitab:

ARGI+ (art 320) *
Forever Freedom (art 196) *
Forever Active HA (art 264) *
Forever Arctic Sea Omega 3 (art 39)
Pihustatav aaloepäikesekreem (art 319)
Taruvaiguga aaloekreem (art 51)
Forever Kaltsium (art 206)

*Toode kuulub Kölni nimekirja
*Kölni nimekirjas on tooted, mida sportlased võivad tarbida, riskimata positiivse dopinguprooviga. Nii saavad sportlased Foreveri tooteid kasutada ilma dopinguproovi pärast muretsemata.

Need ja teised Kölni nimekirja kuuluvad Foreveri tooted leiate siit!

forever-swiss-leagueForever Swiss League meeskond

Forever Swiss League meeskond on Šveitsi professionaalsete tiibvarjurite meeskond.

Meeskond asutati 2012. aastal, kuid Swiss League oli olemas juba 1990. aastast.
Forever Swiss League on üks maailma kõige edukam tiibvarjurite meeskond!
Forever Swiss League meeskonna liikmed:
Adrian Hachen (üliõpilane)
Daniela Hofer (logistik)
Regula Strasser (füsioterapeut)
Martin Scheel (meeskonna juht, rahvusmeeskonna treener)
Kuidas kõik algas…
Meeskond sai 2012. aastal kokku Šveitsi Lennuspordi Liidu endise presidendi Walter Bolligeri kaudu, kes on ka Foreveri turustuspartner Churis.

Eesmärgid ja nägemused…

Saavutada pideva treeningu, edasiarenemise ja meeskonnatöö parandamise abil veelgi suuremat edu. Tulevikus pööratakse rohkem tähelepanu ka meediaga suhtlemisele.

Suurim edu…

Swiss League on aastaid olnud üks maailma edukaimaid tiibvarjurite meeskondi. Võiks isegi öelda, et kõige edukam. Swiss League on võitnud juba mitukümmend medalit, nii individuaalselt kui ka meeskonnana võisteldes.
Regula Strasser on Swiss League meeskonna keskne tegelane. Ta saavutas maailmameistrivõitlustel teise koha ja võitis kolm korda järjest Šveitsi meistritiitli.
Adrian Hachen ja Daniela Hofer on koosseisu andekad noored piloodid. Adrianil on paar korda juba rahvusvahelistel võistlustel edu olnud.
Daniela Hofer tõuseb riigisisestel võistlustel korrapäraselt poodiumile.

Swiss League meeskond Foreverist..

Foreveriga kõrgemale ja kiiremini!
Forever Swiss League meeskond soovitab:

Meeskonnaliikmete kogemused:

Adrian Hachen: Kui ma Argi+ korrapäraselt ei joo, tunnen, et mul on trennis ja võistlustel vähem jõudu. „Argi+ annab mulle energiat.“
Daniela Hofer: Minu isiklik Foreveri lemmiktoode on energiabatoon. „Fast Break on lõunasöök, mis kosutab nii sporti tehes, vabaaja veetmisel kui töötades!“
Regula Strasser: Soojendava aaloekreemi/aaloe massaažikreemiga lõdvestan lihaseid pärast rasket treeningut. „Soojendav aaloekreem/aaloe massaažikreem kuulub iga sportlase spordikotti.“
Martin Scheel: Aaloe päikesekaitsekreem on suurepärane päikesekreem, mitte ainult päevitamiseks, vaid ka naha kaitsemiseks! „Aaloe päikesekaitsekreem on tõestanud oma häid omadusi pikkadel lendudel.“

ARGI+ (art 320) *
Forever Pomesteen Power (art 262)
Fast Break Bar Energiabatoon (art 267)
Soojendav aaloekreem (art 64) *
Aaloe massaažikreem (art 64) *

*Toode kuulub Kölni nimekirja
*Kölni nimekirjas on tooted, mida sportlased võivad tarbida, riskimata positiivse dopinguprooviga. Nii saavad sportlased Foreveri tooteid kasutada ilma dopinguproovi pärast muretsemata.

Need ja teised Kölni nimekirja kuuluvad Foreveri tooted leiate siit!